Jsem velkým milovníkem hor a přírody, nadšeným fotografem, dobrovolným členem horské služby a horolezcem.

Celé své dětství jsem prožil ve Špindlerově Mlýně. Jako syn Valeriána Spusty, dlouholetého člena horské služby a uznávaného lavinového specialisty jsem byl odmala veden k lásce a respektu k horám, které můj táta nejen při služebních akcích často a rád dokumentoval na černobílých fotografiích. V jeho šlépějích pokračuji nejen jako fotograf, ale i v monitorování meteorologických podmínek, aktuálního stavu sněhové pokrývky a lavin.

Svůj první snímek nočního Špindlerova Mlýna jsem pořídil v 18 letech. Fascinace barvami mě již tenkrát přivedla k myšlence začít se fotografování věnovat profesionálně.

Příroda pro mě představuje nekonečný zdroj inspirace. Prostřednictvím fotoaparátu zachycuji co nejlépe hru světel a stínů i jedinečný detail.

Užívám si naplno kouzlo přítomného okamžiku a nepřestávám žasnout nad půvabem neustále se měnící scenérie.

Věnuji se zejména fotografování krajiny a komerčně objektů (exteriérů a interiérů) pro propagaci ubytovacích zařízení v rámci cestovního ruchu. Pro reklamní účely fotím produktové i profesní fotografie a sport.

Kompletní poskytování kvalitních služeb, individuální a vstřícný přístup ke klientům a vůle profesně se neustále zdokonalovat jsou mojí prioritou.

Fotografování je moje „srdcovka“ a věřím, že je to na mé práci vidět.